Park kultúry a oddychu

Organizuje koncerty vážnej hudby, vystúpenia profesionálnych a amatérskych umelcov, programy pre deti a mládež, výchovné koncerty. Aktuálny program nájdete na webe, vstupenky si môžete kúpiť na programovom oddelení PKO (budova Čierneho orla).

Informations

PKO – Park kultúry a oddychu
Hlavná 50
080 01 Prešov

Tel. č.: +421 51 77 23741
E-mail: sekretariat@pkopresov.sk
Web: www.pkopresov.sk

Otváracie hodiny (Pokladnica)
Po-Pia. : 8:00 – 16:00

Share:

Map

Events in Šariš region

Koncert

Friday, June 14, 2024

Poetika, Hlavná 20 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Wednesday, June 19, 2024

Poetika, Hlavná 20 080 01 Prešov

Film

Wednesday, June 5, 2024 - Wednesday, August 28, 2024

Amfiteáter, 080 01 Prešov

Film

Wednesday, June 5, 2024 - Wednesday, June 26, 2024

Jána Pavla II, 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Thursday, June 13, 2024

PKO Prešov, Hlavná 6395/50A 080 01 Prešov

Galéria

Tuesday, May 7, 2024 - Friday, June 28, 2024

Galéria Caraffka, Jarková 28a, 080 01 Prešov

Festival

Thursday, June 20, 2024 - Sunday, June 23, 2024

Hlavná ulica 080 01 Prešov