Futbalový štadión Tatran Prešov

Futbalový štadión Tatran Prešov

Málokto vie, že prvé oficiálne futbalové stretnutie na terajšom území Slovenska sa odohralo práve v Prešove 25. mája 1898. Hneď v deň zápasu vznikol v Prešove prvý futbalový klub na Slovensku FC Tatran. Momentálne prebieha proces výstavby nového futbalového štadióna v Prešove.

Informations

Futbal TATRAN ARÉNA
Čapajevova 47
080 01 Prešov

 

 

Share:

Map

Events in Šariš region

Koncert

Friday, June 14, 2024

Poetika, Hlavná 20 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Wednesday, June 19, 2024

Poetika, Hlavná 20 080 01 Prešov

Film

Wednesday, June 5, 2024 - Wednesday, August 28, 2024

Amfiteáter, 080 01 Prešov

Film

Wednesday, June 5, 2024 - Wednesday, June 26, 2024

Jána Pavla II, 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Thursday, June 13, 2024

PKO Prešov, Hlavná 6395/50A 080 01 Prešov

Galéria

Tuesday, May 7, 2024 - Friday, June 28, 2024

Galéria Caraffka, Jarková 28a, 080 01 Prešov

Festival

Thursday, June 20, 2024 - Sunday, June 23, 2024

Hlavná ulica 080 01 Prešov