Centrum Savore Sigord

Centrum Savore Sigord

Centrum Savore Sigord je multifunkčné pobytové centrum, ktoré sa nachádza v srdci Slanských vrchov 15 kilometrov od mesta Prešov. V centre máme k dispozícii 9 buniek, v ktorých sú dve trojlôžkové izby. Každá bunka má vlastnú kúpeľňu, wc a vstupnú chodbu. K dispozícii na ubytovanie sú tiež 2 apartmány.

Prvý apartmán obsahuje 3 izby, 17 lôžok, vlastnú chodbu, kúpeľňu, wc a obývačkovú miestnosť spolu s kuchynkou.
Druhý apartmán obsahuje 4 izby, 12 lôžok a taktiež vlastnú chodbu, kúpeľňu, wc a obývačkovú miestnosť s kuchynkou.

V centre sa nachádza veľká spoločenská miestnosť, kaplnka, klubovňa, učebňa, herňa a detská miestnosť. V prípade záujmu o stravovanie máme k dispozícii jedáleň s kapacitou 100 miest.

Savore Sigord sídli v obľúbenej rekreačnej oblasti Slanských vrchov. V blízkosti centra nájdete turistické a cyklistické chodníky, vodnú nádrž Sigord vhodnú na člnkovanie a kúpalisko so slanou vodou. Priľahlá oblasť ponúka širokú paletu turistických možností ako Slovenské opálové bane, hrad Bodoň, Zbojnícky hrad, najvyšší vrch Slanských vrchov Šimonka a mnohé iné zaujímavosti. Táto oblasť je tiež využívané na bežkovanie, sánkovanie ale aj korčuľovanie na vodnej nádrži Sigord.

Centrum Savore Sigord je ideálnym miestom na výlet pre viaceré rodiny s deťmi, usporadúvanie teambuildingov, firemných stretnutí, školení, či na organizovanie táborov pre deti alebo víkendových akcií.

Viac informácií na stránke: savoresigord.sk

Informations

Adresa:

Sigord 154
082 52 Zlatá Baňa

 

Kontakt:

Tel.: +421 909 250 802
e-mail: savoresigord@savoresigord.sk

Share:

Map

Events in Šariš region

No results