Reštaurácia Kolegium

Reštaurácia Kolegium

Reštaurácia Kolégium sa nachádza v dobovom meštiackom dome z polovice 16. storočia, ktorý je klasifikovaný ako mestská pamiatková rezervácia. V štýlovom prostredí spájajúcom noblesu starého domu s eleganciou moderného interiéru tu nájdete širokú ponuku domácej i zahraničnej kuchyne ideálne doplnenej bohatou vinnou kartou, priestormi vinárne a možnosťou ubytovania v rodinných apartmánoch.

Priestory reštaurácie sú vhodné aj pre Vaše rodinné, firemné či rôzne iné oslavy, na ktorých Vám pripravíme jedálny a nápojový lístok i samotné priestory podľa Vašich predstáv.

Informations

Apartmány KOLÉGIUM – reštaurácia
Hlavná 100
080 01 Prešov

Tel. č.: +421 948 749 070

OTVÁRACIE HODINY:
PO-PIA   09:00-15:00
SOBOTA   Len na objednávky
NEDEĽA   Len na objednávky

e-mail: info@kolegium-po.sk
www.kolegium-po.sk

Share:

Map

Events in Šariš region

Koncert

Friday, June 14, 2024

Poetika, Hlavná 20 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Wednesday, June 19, 2024

Poetika, Hlavná 20 080 01 Prešov

Film

Wednesday, June 5, 2024 - Wednesday, August 28, 2024

Amfiteáter, 080 01 Prešov

Film

Wednesday, June 5, 2024 - Wednesday, June 26, 2024

Jána Pavla II, 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Thursday, June 13, 2024

PKO Prešov, Hlavná 6395/50A 080 01 Prešov

Galéria

Tuesday, May 7, 2024 - Friday, June 28, 2024

Galéria Caraffka, Jarková 28a, 080 01 Prešov

Festival

Thursday, June 20, 2024 - Sunday, June 23, 2024

Hlavná ulica 080 01 Prešov