Events in Šariš region - Visit & Enjoy




Gastronómia a víno

Saturday, August 3, 2024

Bardejov-Bardejovské Kúpele, Slovensko
Šport

Saturday, July 27, 2024 - Sunday, July 28, 2024

Šarišské Bohdanovce, Slovensko

Friday, July 26, 2024 - Sunday, July 28, 2024

Námestie slobody, Sabinov, Slovensko
Dobrodružstvo

Saturday, July 27, 2024

Veľký Šariš - rybníky, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko
Gastronómia a víno

Friday, July 26, 2024

Poetika bistro & coffee & wine, Hlavná, Prešov, Slovensko
Koncert, Múzeum

Sunday, July 28, 2024

Hlavná 86, Prešov, Slovensko
História, Prednáška, Tradície, Náboženstvo

Saturday, August 3, 2024 - Wednesday, August 7, 2024

Evanjelické kolégium, Hlavná, Prešov, Slovensko
Rodina, Gastronómia a víno, Dobrodružstvo

Thursday, August 22, 2024 - Sunday, August 25, 2024

Radničné námestie 21, Bardejov, Slovensko
Koncert

Friday, August 16, 2024

Park sv. Cyrila a Metoda, Poštová, Kapušany, Slovensko
Koncert, Festival

Saturday, August 31, 2024

Letné kúpalisko Delňa, Prešov, Slovensko
Film

Wednesday, June 5, 2024 - Wednesday, August 28, 2024

Floriánova 3198/6, 080 01 Prešov, Slovensko
Film

Tuesday, July 2, 2024 - Tuesday, July 30, 2024

TATRAN handball arena, Jána Pavla II., Prešov, Slovensko
Šport

Sunday, August 4, 2024

086 41 Raslavice, Slovensko
Dobrodružstvo

Saturday, August 10, 2024

Mlynská & Dubovická roveň, 082 71 Lipany, Slovensko
Rodina, Divadlo, Festival

Sunday, August 11, 2024

Mlynská & Dubovická roveň, 082 71 Lipany, Slovensko