Hotel Lineas

Hotel LINEAS*** sa nachádza neďaleko historického centra mesta Prešov, vďaka čomu má výbornú polohu.

Aby ste sa u nás cítili naozaj výnimočne, ponúkame vám komfortné ubytovanie v útulných dvojposteľových a jednoposteľových izbách. 160 izieb, ktoré sú rozdelené do rôznych kategórií, dokážu ponúknuť maximálne pohodlie nielen pre obchodných cestujúcich, ale aj pre cestovné kancelárie, zájazdy, transfery, športové kluby. Jednoducho pre každého, kto hľadá cenovo výhodné ubytovanie s kvalitnými službami.

V našej reštaurácii si pochutnáte na chutných jedlách zo slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Široký výber jedál ponúkame nielen našim hosťom, ale aj verejnosti, ktorá si môže vychutnať lahodné denné menu počas pracovného týždňa. Klimatizovaná reštaurácia s tanečným parketom ponúka 60 miest na sedenie a je ideálnym priestorom na organizovanie svadieb, spoločenských stretnutí, osláv, slávností, firemných akcií, plesov a rôznych iných spoločenských udalostí.

Dva útulné klimatizované salóniky s kapacitou 30 miest vám ponúknu dostatok súkromia, vďaka čomu sú výborným miestom pre menšie rodinné oslavy, stretnutia, promočné obedy, školenia či porady.

Kongresové centrum hotela LINEAS vám umožní organizovať konferencie, semináre, výstavy, workshopy, porady, gala večery, firemné večierky, či iné jedinečné podujatia. Tvoria ho dva kongresové priestory či ďalšie dva klimatizované salóniky s rozlohou 54m2 a kapacitou 2 x 40 osôb.

Kongresové centrum je vybavené modernou prezentačnou a audiovizuálnou technikou (plátno, dataprojektor, osvetlenie a ozvučenie miestnosti, mikrofóny, klíma, wifi, LAN pripojenie), ktorá vám poskytne bezproblémový a profesionálny priebeh vášho podujatia.

Užite si neopakovateľné chvíle a zabavte sa s priateľmi v našom bowling bare. Náš bez šnúrový bowling tvorí 6 dráh, na ktorých zažijete tie pravé športové zážitky, či už si chcete zorganizovať priateľský turnaj, alebo si len tak spestriť príjemný večer s vašou rodinou.

Relaxačné centrum je príjemnou doplnkovou službou hotela. Hostia si môžu oddýchnuť, zrelaxovať a dopriať si parnú, infra či fínsku saunu, bazén, vírivku, či oddychovú miestnosť.

Z geografického hľadiska má Hotel Lineas Prešov veľmi výhodnú polohu. Nachádza sa v tichej štvrti, v širšom centre mesta s blízkosťou diaľničného ťahu Prešov – Košice a železničnej (10 min.) a autobusovej (15 min.) stanice. Administratívne a kultúrne centrum mesta, je v dosahu do 15 min. chôdze, MHD 5 min. zo zastávky priamo pred hotelom. Najbližšie medzinárodné letisko je v Košiciach, dostupné po diaľnici vo vzdialenosti 30 km.

Informations

Hotel Lineas*** Prešov
Budovateľská 14
080 01 Prešov

Web: https://lineas.sk/

Share:

Map

Events in Šariš region

Koncert, Múzeum

Sunday, July 28, 2024

Hlavná 86, Prešov, Slovensko

História, Prednáška, Tradície, Náboženstvo

Saturday, August 3, 2024 - Wednesday, August 7, 2024

Evanjelické kolégium, Hlavná, Prešov, Slovensko

Koncert, Festival

Saturday, August 31, 2024

Letné kúpalisko Delňa, Prešov, Slovensko

Film

Wednesday, June 5, 2024 - Wednesday, August 28, 2024

Floriánova 3198/6, 080 01 Prešov, Slovensko

Film

Tuesday, July 2, 2024 - Tuesday, July 30, 2024

TATRAN handball arena, Jána Pavla II., Prešov, Slovensko