Letné kúpalisko Sun Park

Letné kúpalisko Sun Park na Sídlisku III má v prevádzke plavecký, rekreačný a dva detské bazény. Voda v nich je ohrievaná na 25-30°C. K ponuke zariadenia patrí aj minigolf, plážový volejbal, stolný tenis, detské ihrisko a stravovacie zariadenia.

Video Sun Park

Zdroj a foto: Sun Park

Informations

Sun Park – Sídlisko III
Antona Prídavka 4853/30
080 01 Prešov

Tel. č.: +421 908 757 757

Otváracie hodiny:
Pondelok až nedeľa od 9:00 do 18:00

Cenník:
Dospelý – celý deň 9€ (po 15:00 7€)
Deti do 3r. – ZDARMA
Deti do 14r. – celý deň 7€ (po 15:00 5€)
Dôchodcovia od 65r. – celý deň 7€ (po 15:00 5€)
Plavecký lístok od (7:00-8:00/18:00-19:00) 3€

Lehátko v cene vstupu
Ihrisko volejbal 10€/hodina
Športové náčinie 1€ (lopty…)

Kúpalisko sa nachádza mestskej časti mesta Prešov, dobré dostupné aj po cyklistickom chodníku.

Share:

Map

Events in Šariš region

História, Prednáška

Sunday, June 9, 2024

DJZ, Námestie legionárov 6, 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Wednesday, May 22, 2024

Poetika, Hlavná 20 080 01 Prešov

Rodina, Dobrodružstvo

Thursday, May 30, 2024

Záhrada umenia, 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Thursday, June 13, 2024

PKO Prešov, Hlavná 6395/50A 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Wednesday, May 22, 2024 - Friday, May 24, 2024

Hlavná ulica 080 01 Prešov

Galéria

Tuesday, May 7, 2024 - Friday, June 28, 2024

Galéria Caraffka, Jarková 28a, 080 01 Prešov

Rodina, Tanec, Koncert

Friday, May 24, 2024

Martina Benku 7, 080 01Prešov

Rodina, Koncert, Gastronómia a víno, Tradície

Monday, June 3, 2024 - Saturday, June 8, 2024

Hlavná 50, 080 01 Prešov

Festival

Thursday, June 20, 2024 - Sunday, June 23, 2024

Hlavná ulica 080 01 Prešov