Penzión Tavel

Penzión Tavel sa nachádza priamo v centre mesta Prešov, len 100 metrov od pešej zóny. Katedrála svätého Mikuláša je situovaná 100 m, Župný dom len 10 m, radnica 100 m, synagóga 600 me od ubytovacieho zariadenia.

Penzión Tavel ponúka príjemné ubytovanie v 8 dvojlôžkových izbách priamo v centre mesta. Všetky izby sú komfortne vybavené s možnosťou prístelky, kúpelňa s WC, sušič na vlasy, sat TV, wifi pripojenie, kávový servis, mini chladnička. Súčasťou penziónu je recepcia s Lobby barom, ktorý má Non-stop prevádzku, zimná a letná záhrada, výťah.

Penzión Vám taktiež ponúka konferenčnú miestnosť s kapacitou až 50 ľudí na rôzne SPOLOČENSKÉ AKCIE ako sú krstiny, rodinné oslavy a iné, ako aj salónik s kapacitou 10 ľudí.

Pre ubytovaných hostí poskytujeme raňajky v čase od 7:00 do 9:00, ktoré sú zahrnuté v cene ubytovania.

Zdroj: penziontavel.sk

Informations

Penzión TAVEL – Ing. Štefan Tarcala
Slovenská 19
08001 Prešov

Tel. č.: +421 917 941 224
E-mail: recepcia@penziontavel.sk

web: penziontavel.sk

Share:

Map

Events in Šariš region

Dobrodružstvo

Friday, May 31, 2024

Jána Pavla II, 080 01 Prešov

História, Prednáška

Sunday, June 9, 2024

DJZ, Námestie legionárov 6, 080 01 Prešov

Rodina, Dobrodružstvo

Thursday, May 30, 2024

Záhrada umenia, 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Thursday, June 13, 2024

PKO Prešov, Hlavná 6395/50A 080 01 Prešov

Gastronómia a víno

Wednesday, May 22, 2024 - Friday, May 24, 2024

Hlavná ulica 080 01 Prešov

Galéria

Tuesday, May 7, 2024 - Friday, June 28, 2024

Galéria Caraffka, Jarková 28a, 080 01 Prešov

Rodina, Tanec, Koncert

Friday, May 24, 2024

Martina Benku 7, 080 01Prešov

Rodina, Koncert, Gastronómia a víno, Tradície

Monday, June 3, 2024 - Saturday, June 8, 2024

Hlavná 50, 080 01 Prešov

Festival

Thursday, June 20, 2024 - Sunday, June 23, 2024

Hlavná ulica 080 01 Prešov