Poetika bistro & coffee & wine

Poetika bistro & coffee & wine

Radi by sme Vás pozvali k prežívaniu rituálov, ku ktorým spoločné obedy, večere, či kávičky bez debaty patria. Teda s debatou! Príďte na raňajky, ktoré Vás nakopnú do nového dňa a nebude to ani bolieť! Ochutnajte u nás kávu voňajúcu slnkom, precíťte víno ako osobnosť s vlastným príbehom, jedlo, ktoré má svoj vlastný charakter a zanechá vo Vás aj estetický, nie len gurmánsky zážitok.

Snažíme sa nastaviť nový štandard stravovania v Prešove. V našej kuchyni sa bavíme otvorene – žiadne tajomstvá šéfkuchára. Ten Vám naopak rád vyčaruje symfóniu chutí, pod taktovkou cyklickej prírody a selektívneho výberu sezónnych a lokálnych surovín rovno pred Vašimi očami.

Naservírujeme Vám dobrý pocit, osolíme podľa chuti, okoreníme štipkou poetiky a naštartujeme Váš apetít vidieť poéziu i v maličkostiach všedného dňa. K tomu spojenie výborného jedla s vínom a hudbou, degustácie, brunch, koncerty, workshopy, prednášky, semináre a iné eventy pri ktorých Vám dáme minimálne o jeden a viac dôvodov ako žiť aj v Prešove po-eticky!

Veríme, že to všetko, celá tá čarovná zmes ingrediencií dodá neodolateľnú chuť navštíviť nás a prísť k nám znova.

Tešíme sa na Vás !

Informácie

Adresa

Hlavná 20
080 01 Prešov

Rezervácia svadby
Rezervácie ubytovania

0917 215 295 (reštaurácia, rezervácia stolov, obedového menu)
0910 442 222 (podujatia v POETIKE, rezervácie akcií, osláv, rezervácia apartmánov)

Otváracie hodiny:
pondelok – štvrtok       7:30 – 22:00
piatok     7:30 – 23:00
sobota    8:30 – 22:00

web: www.poetikapresov.sk

Zdieľať:

Mapa

Podujatia v regióne

Žiadne výsledky