Hotel Šomka **

Hotel Šomka ** sa nachádza v krásnom obkolesení prírody, lesov a svahov v rekreačnej oblasti Drienica – Lysá. V hoteli je k dispozícií možnosť ubytovania v dvojlôžkovych izbách, alebo v apartmáne. Izby sú vybavené farebným TV prijímačom s možnosťou satelitného príjmu, rádiom, chladničkou, prípojkou na internet a vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom. Pre náročných hostí je pripravený apartmán, ktorý je vybavený sedacou súpravou, balkónom a dvoma dvojposteľovymi izbami, ktoré disponujú naviac druhou kúpeľnou s hydromasážnou vaňou pre súkromný relax.

Pre ubytovaných hostí je pripravený privátny wellness s bazénom, vírivkou, parnou aj suchou ýaunou, švédske streky a solárium.

Hotel rovnako ponúka priestory vhodné na usporadúvanie rôznych spoločenských podujatí a kongresov. Hotel je v blízkosti svahu s umelým zasnežovaním a vlekmi výborný na zimné športy, v lete je možnosť využiť turistické a bežecké trate, cyklotrasy, alebo jazdy na koni.

Informácie

Hotel Šomka
08301 Drienica 566
Slovenská republika

T. č.:+421 51 489 2330
E-mail: recepcia@hotelsomka.sk

Web: www.hotelsomka.sk

Praktické informácie:

WIFI – zdarma

Parkovanie: súkromné parkovisko

Pri reštaurácii je v zimnom období možnosť lyžovania na svahu s umelým zasnežovaním a vlekmi, a v lete možnosť využiť turistické a bežecké trate, alebo jazdu na koni.

Zdieľať:

Mapa

Podujatia v regióne

štvrtok, 13 júna, 2024 - sobota, 15 júna, 2024

083 01 Sabinov

sobota, 8 júna, 2024 - nedeľa, 16 júna, 2024

083 01 Sabinov