Hotel Šomka **

Hotel Šomka ** sa nachádza v krásnom obkolesení prírody, lesov a svahov v rekreačnej oblasti Drienica – Lysá. V hoteli je k dispozícií možnosť ubytovania v dvojlôžkovych izbách, alebo v apartmáne. Izby sú vybavené farebným TV prijímačom s možnosťou satelitného príjmu, rádiom, chladničkou, prípojkou na internet a vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom. Pre náročných hostí je pripravený apartmán, ktorý je vybavený sedacou súpravou, balkónom a dvoma dvojposteľovymi izbami, ktoré disponujú naviac druhou kúpeľnou s hydromasážnou vaňou pre súkromný relax.

Pre ubytovaných hostí je pripravený privátny wellness s bazénom, vírivkou, parnou aj suchou ýaunou, švédske streky a solárium.

Hotel rovnako ponúka priestory vhodné na usporadúvanie rôznych spoločenských podujatí a kongresov. Hotel je v blízkosti svahu s umelým zasnežovaním a vlekmi výborný na zimné športy, v lete je možnosť využiť turistické a bežecké trate, cyklotrasy, alebo jazdy na koni.

Informácie

Adresa:
Hotel Šomka
08301 Drienica 566
Slovenská republika

tel:+421 51 489 2330

e-mail: recepcia@hotelsomka.sk

Praktické informácie:

WIFI – zdarma

Parkovanie: súkromné parkovisko

Pri reštaurácii je v zimnom období možnosť lyžovania na svahu s umelým zasnežovaním a vlekmi, a v lete možnosť využiť turistické a bežecké trate, alebo jazdu na koni.

Zdieľať:

Mapa

Podujatia v regióne

Tradície

pondelok, 27 marca, 2023 - piatok, 31 marca, 2023

Námestie slobody 100, Sabinov, Slovensko

Galéria, Tradície

pondelok, 13 marca, 2023 - štvrtok, 30 marca, 2023

Mestská knižnica Bohuša Nosáka Nezabudova v Sabinove, Janka Borodáča, Sabinov, Slovensko