Destinácia región Šariš je výletnou destináciou pre obyvateľov severovýchodu Slovenska najmä krajských miest Prešov a Košice a svoju ponuku stavia na návšteve unikátnych lokalít hradov a kaštieľov a poznávaní ich príbehov, poznávaní soľnej histórie v prešovskom solivare a opálov v Slovenských opálových baniach, na cyklopotulkách a peších turistických potulkách po krajine regiónu Šariš najmä v pohoriach Slanské vrchy, Čergov a Bachureň.

Šariš CARD je oficiálnou turistickou kartou, ktorá vám umožňuje spoznať a zažiť to najlepšie, čo región Šariš ponúka. Regionálna zľavová karta Šariš CARD umožňuje jej držiteľovi čerpať aktívne zľavy na ponuku služieb partnerských výletných miest, atraktivít a zariadení. So Šariš CARD si užívate zážitky a relax so zľavami po celom Šariši. Miesta, ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa originálnej nálepky. Preukážte sa svojou Šariš CARD a ihneď čerpajte zľavy. Šariš CARD si môžete zakúpiť rýchlo a jednoducho online (www.regionsaris.sk) alebo v Mestskom informačnom centre v Prešove (Hlavná 67).

Ako sa karta distribuuje k návštevníkovi

Šariš CARD je určená pre kohokoľvek, kto o ňu prejaví záujem aj pre miestnych aj pre turistov
• Karta je umiestnená pre ubytovaných hostí v ubytovacích zariadeniach na území regiónu Šariš
• Kartu výhod je možné kúpiť za predajnú cenu 5€
– online na destinačnom portáli formou e-shopu, kedy po úhrade príde jej budúcemu držiteľovi link na stiahnutie karty do mobilného telefónu,
– provízne v turistických informačných centrách v destinácii

Zoznam partnerov poskytovateľov zliav