14. januára 2023 – 26. februára 2023

Gastronómia a víno
Zimný festival jedla v Poetike

Poetika bistro & coffee & wine v Prešove sa zúčastňuje 10.ročníka ZIMNÉHO FESTIVALU JEDLA, ktorý organizuje pre gurmánov z celého Slovenska lifestylový magazín Gurmán na Slovensku. Zimný festival jedla začne 14.januára a potrvá do 26.februára v štyridsiatich vybraných najlepších reštauráciách z celého Slovenska.

Pripravili si pre Vás špeciálne 3-chodové festivalové menu za zvýhodnenú cenu, ku ktorému dostanete od nás fľašu filtrovanej/minerálnej vody a pohár lahodného vína a ešte jedno poetické prekvapenie na záver. Festivalové menu si môžete pozrieť na stránke https://www.zimnyfestivaljedla.sk/?restauracia=157

Vybrali si pre Vás víno pochádzajúce z lokálneho vinárstva J&J Ostrožovič na Tokaji, ktoré sa dokonale snúbia s výraznými chuťami jedál. Víno kráľovnej Alžbety special Collection bobuľový výber r.2021 je z výnimočnej zbierky intenzívnych a mohutných vín s príbehom. Toto aristokraticky príťažlivé víno zlato-žltej farby očarí nádhernou arómou a zrením v dubových sudoch získalo bohatú paletu chutí, ktoré spolu s jedlom vytvoria nádhernú harmóniu.

Potešením a malým prekvapením na záver bude Tokajské samorodné sladké r. 2009, ktoré Vám naservírujú k netradičnému dezertu.

Objednať sa na tento gurmánsky zážitok môžete na stránke www.zimnyfestivaljedla.sk s rezerváciou neváhajte, počet miest je obmedzený.
Kalendár obsadenosti: https://www.zimnyfestivaljedla.sk/?rezervacia=157

My sa na Vás už veľmi tešíme. Vaša Poetika

Plagát podujatia

Dodatočné informácie

Zdieľať: