21. júla 2022 – 14. augusta 2022

Festival, Gastronómia a víno
Prešovský pivný festival

Prešovský pivný festival je súčasťou prešovského leta už 12 rokov a stal sa miestom stretávania sa priateľov a známych nielen zo Slovenska. Priaznivcom zlatistého moku prináša každoročne cca 100 druhov pív, okrem klasických pív od domácich aj zahraničných pivovarov čapujeme počas 25 festivalových dní aj veľa špeciálov, remeselných pív, ochutených siderov či nealko pív pre všetky vekové kategórie, pre ženy aj mužov, starých aj mladých. Návštevníci už tretí rok vyžívajú bezhotovostný platobný systém, kde si pri vstupe nabijú čip na vybranú sumu a v rámci celého areálu Pivného festivalu platia za pivo a jedlo a pochutiny jednoduchým priložením čipu (na náramku) k mobilnému zariadeniu, ktorý má každý výčapník aj predajca v stánku s jedlom.

Každý rok je pre návštevníkov pripravený bohatý sprievodný program, pričom celý festival je situovaný v prekrásnom prírodnom prostredí priamo v centre obytnej zóny mesta Prešov a ponúka návštevníkov parkovacie kapacity priamo pred vchodom do areálu festivalu.

12. ročníka Pivného festivalu to rozbalí naplno v termíne od 21. júla do 14. augusta v Jazdeckom areáli v Prešove.

Hlavní headlineri:
Peter Bič Project
Horkýže Slíže
Latino večer so školou tanca, na ktorej sa budete môcť naučiť pár tanečných krokov
Beatles revival
The Duchonovci
GeRock Kabát revival

ALE AJ:
BEER PONG – nová hra pre dvojice!
Pretláčanie rukou – majstrovstvá východného Slovenska
Pivné človeče nehnevaj sa
Špeciálny Pub quiz

Aj tento rok bude festival trvať 25 dní, počas ktorých budú môcť návštevníci ochutnať široký sortiment piva , vrátane viacerých špeciálov, alko aj nealko ciderov a radlerov z domácej produkcie, Čiech a Moravy, ale aj Nemecka či Anglicka. Nebude chýbať pivo KOŇAR, ktoré pre Vás už tretí rok dal navariť organizátor festivalu a ktoré môžete ochutnať v troch verziách Koňar svetlý 10°, Koňar ležiak svetlý 12° a špeciál Koňar Porter Jahoda 14°.

Pozývame všetkých obyvateľov mesta, ako aj blízkeho okolia do Jazdeckého areálu a veríme, že každý návštevník nájde na PIVNOM FESTIVALE „to svoje pivo“ a strávi u nás nejeden príjemný večer!

Plagát podujatia

Dodatočné informácie

Zdieľať:
Zdieľať cez facebook
Zdieľať cez twitter
Zdieľať cez whatsapp
Zdieľať cez email
Zdieľať cez print