Penzión Šariš Park ***

Penzión Šariš Park *** ponúka ubytovanie v komfortných izbách, ktoré sa nachádzajú v hlavnej budove ŠARIŠ PARKu, nad reštauračnou časťou, na prvom poschodí. Vchádza sa k nim buď hlavným vchodom okolo recepcie alebo samostatným zadným vchodom smerom k relax centru (bazén a sauny). Vedú k nim schody a preto neodporúčame klientom s obmedzenou schopnosťou pohybu. Všetky izby sú nefajčiarske, orientované do dvora, na wellness centrum, alebo na mesto Veľký Šariš, Šarišský hrad. V izbách aj apartmáne, ktorý je v penzióne k dispozícii je možnosť 1 prístelky.

V cene ubytovania sú kontinentálne raňajky, vstup do bazéna 1 hod. grátis a 20% zľavu na saunový svet, niektoré izieb  disponujú klimatizáciou, bezplatné veľkoplošné parkovisko, wifi pripojenie vo všetkých priestoroch Šariš Parku.

Informations

Adresa:
Železničná 1900, Veľký Šariš 082 21

Kontakt:
Tel.: +42 51 747 04 22 alebo 0918 512 731 (denne od 07.00 – 22.00 hod.)
E-mail: recepcia@sarispark.sk alebo prevadzkar@sarispark.sk

Otváracie hodiny:
Utorok-Sobota
 od 7:00 do 22:00
Nedeľa-Pondelok od 7:00 do 20:00

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

Parkovanie: bezplatné veľkoplošné parkovisko

Platobné kary: akceptujú VISA, VISA Electron, Maestro, EuroCard/Master­Card, MasterCard Electronic, Dinners Club International, ZBK.

Stravné poukážky: akceptujú Le Cheque dejeuner, DOXX, Edenred Slovakia (Accor), Ticket Restaurant, VAŠA Slovensko a stravovacie karty Calio.

WIFI – áno
Parkovanie –  zdarma pri reštaurácii
Zvieratá – nie
Bezbarierový prístup – áno
Parkovanie bicykla – áno
Bike friendly ( možnosť opraviť si bicykel) : nie
Share:

Map

Events in Šariš region

No results